O firmie

Firma Stone  rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku i świadczy swoje usługi na terenie Krakowa i województwa małopolskiego.

Od samego początku istnienia, firma zajmowała się układaniem kostki brukowej, starając się wykonywać swoje prace w jak najlepszy, jak najdokładniejszy i profesjonalny sposób, stanowiąc jednocześnie godną konkurencję dużych krakowskich firm budowlanych.

Firma Stone (firma brukarska Kraków) posiada duże doświadczenie w świadczeniu swoich usług poparte referencjami znanych krakowskich firm i inwestorów prywatnych.

Oprócz dużej wiedzy oraz doświadczenia firma Stone posiada profesjonalne zaplecze techniczne a także dysponuje brygadą wykwalifikowanych pracowników.

Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku, firma może zagwarantować rzetelność i precyzję wykonania, atrakcyjną ofertę cenową, szeroki wybór kostki brukowej najwyższej klasy od wiodących producentów oraz fachowe doradztwo.

Naszym celem jest zadowolenie Klienta z efektu naszych działań, dlatego w naszej pracy nastawiamy się na jakość, solidność, terminowość i konkurencyjne ceny.